Vernostný systém a školenia

Vážení zákazník,

       veľmi si ceníme Vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Našim cieľom je nielen Vaša spokojnosť, ale aj Váš úspech a napredovanie. Sme na spoločnej ceste a tak ako sa my snažíme napredovať, rovnako hľadáme spôsoby vzájomného napredovania. Uvedomujeme si rôzne aspekty, ktoré vplývajú na trh, preto našim cieľom je neustále napredovanie a vývoj. Ako náš, tak Váš!

Ako poďakovanie sme pre Vás pripravili vernostný program. Poskytne Vám tri  výhody,  ktoré ako veríme, budú pre Vás veľkým benefitom.

     Každých 10 € nákupu = 1 bodu. Body sa Vám narátavajú v priebehu kalendárneho štvrťroka. Po uplynutí štvrťroku body budú vynulované a začnú sa narátavať nanovo. Môžete si ich vybrať nasledovne v priebehu nasledujúceho štvrťroku.

MOŽNOSTI ČERPANIA VERNOSTNÉHO PROGRAMU

1.Nákup kvetov z dražby

  Kto v priebehu uplynulého štvrťroka dosiahol 1500 bodov, má možnosť nakupovať kvety z dražby. Samy viete, že kvety sú čerstvé, vo výbornej kvalite a za výhodné ceny.

2. Vyplatenie bonusov 

Každý štvrťrok vynulujeme počet bodov a kto dosiahol za uplynulý štvrťrok : 

1500 bodov, vrátime mu 150,00 € + 25% zľava na školenie 1 osoby
3500 bodov, vrátime mu 250,00  + 50% zľava na školenie 1 osoby
5000 bodov, vrátime mu 500,00  + 100% zľava na školenie 1 osoby 

1. deň po uplynutí štvrťroku, Vám vystavíme dobropis, ktorý Vám buď vyplatíme, alebo si ho môžete odrátať z nasledujúcej platby.

3. Školenia a predvádzacie akcie 

Zúčastniť sa školení a predvádzacích akcií, ktoré budú poskytnuté Vám, či Vašim zamestnancom. Budú zamerané ako na sezónne kytice, aranžmány, či dekorácie, tak na tovar. Vieme, že je priam nevyhnutné napredovať a veríme, že profesionálne školenia s aplikáciou do praxe budú pre vás prínosom ako vo zvyšovaní rozhľadu a kvalifikácie, rozhľadu, tak v príprave sezónneho sortimentu aj vzhľadom k výberu, jeho kombinovateľnosti, vlastnostiam, ošetreniu a vývoju cien.